Navigace Hlavní menu
Slideshow

Databáze on-line

LICENCOVANÉ DATABÁZE

Nebojte se e-knih

Jako registrovaný čtenář naší knihovny si můžete stáhnout/vypůjčit e-knihy ZDARMA! Více informací zde.

CENTRÁLNÍ PORTÁL KNIHOVEN

Jednotný přístup ke službám českých a moravských knihoven. Prohledávejte katalogy všech zapojených knihoven odkudkoliv a kdykoliv.
Navigace

Vítáme Vás na stránkách Krajské vědecké knihovny v Liberci

Aktuálně

KNIHOVNA UZAVŘENA PRO BĚŽNÉ PŮJČOVÁNÍ A VRACENÍ

V souladu s usnesením vlády ze dne 23. 12. se provoz knihovny omezuje pouze na bezkontaktní půjčování a vracení dokumentů. Tj. aktuálně můžete využívat naše e-knihy a další elektronické zdroje. Vracet můžete do biblioboxu před knihovnou. Sledujte náš web, jakékoliv změny ihned oznámíme. Děkujeme za pochopení. 

Více informací...


DATABÁZE ČESKÝCH MÉDIÍ ONLINE

Vyzkoušejte databázi českých médií Anopress. Obsahuje plné texty článků, přepisy TV a rozhlasových relací, zprávy z internetových serverů - a to vše od roku 1996!! Přihlaste se do svého konta čtenáře a v katalogu otevřete odkaz do databáze Anopress.


Kramerius

Vážení uživatelé liberecké digitální knihovny Kramerius, nyní už je většina dat obnovena a postupně zpřístupňujeme další.  VSTUP DO DIGITÁLNÍ KNIHOVNY


KNIHOVNA ONLINE

Knihovna je také online - pomyslné virtuální brány jsme pro Vás otevřeli dokořán. Vzdálená registrace do knihovny, pomoc s citacemi, vytváření rešerší, půjčování odborných e-knih i krásné literatury, denní tisk a časopisy...to vše a mnoho dalšího Vám můžeme v této době nabídnout. Podívejte se do naší Knihovny online


VYZKOUŠEJTE NAŠE E-ZDROJE

Půjčovat, prohlížet a číst můžete i on-line! Vyzkoušejte naše e-knihy nebo online databáze (např. světový a český denní tisk, časopis Vogue, poslech hudby, odborné texty pro studenty ad.). Stačí se přihlásit do Konta čtenáře.  

Více informací zde

Program všech akcí

PROGRAM AKCÍ NA LEDEN 2021

KE STAŽENÍ ZDE